Google Maps'te Artık Yol Tarifi Paylaşılabilecek

1
0
0
0
0
Günümüzde Google Maps’ten yardım alarak bir yere gitmeyen heralde yoktur. Bu uygulama sayesinde bizi kaybolmaktan kurtaran Google Maps’e hepimiz çok şey borçluyuz. 
Günümüzde Google Maps’ten yardım alarak bir yere gitmeyen heralde yoktur. Bu uygulama sayesinde bizi kaybolmaktan kurtaran Google Maps’e hepimiz çok şey borçluyuz. Fakat bu güzel uygulamanın bu zamana kadar tek bir sorunu vardı. Ama Google bu soruna da bir çözüm getirdi.

Bir kaç hafta öncesine kadar yol tariflerini uygulama üzerinden  paylaşamıyorduk. Google’ın beyin takımı sayesinde artık yol tarifleri de uygulama üzerinden paylaşılabiliyor. Öncelikle, bu özellikten yararlanmak için Google Maps 9.3 sürümünü yüklemeniz gerekiyor. Daha sonra olduğunuz yeri belirliyorsunuz ve gideceğiniz yeri seçiyorsunuz. 


Uygun rota seçeneklerini size getiren uygulamaya ayarlar bölümünden girdikten sonra paylaş seçeneğini seçiyorsunuz. Bundan sonrası ise sadece yüklü uygulamalardan birini seçmenize kalıyor. Bu arada paylaşımlar sadece Google Maps üzerinden değil, online haritalar tarafından da görüntülenebiliyor. 


  
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0