• Anasayfa
  • Sektörel
  • Google Reklamları Günlük Hayatımızda Karşımıza Çıkacak!

Google Reklamları Günlük Hayatımızda Karşımıza Çıkacak!

0
0
0
0
0
Bazı Google reklamları, günlük hayatta karşılaştığımız biilboard'larda da karşımıza çıkacak.
Dünyanın en çok kullanılan ve en büyük arama motoru olan Google, kullanıcılarına tamamen ücretsiz hizmet sunuyor. Her isteyen kullanıcının her an ücretsiz şekilde kullanabilmesine rağmen Google'ın dünyanın en büyük arama motoru olmasının nedeni, kullanıcıların arama yaparken karşılaştığı reklamlar. Neredeyse her internet sitesinde reklamı bulunan Google, reklamcılığını büyüterek sanal ortamın dışına da çıkmayı planlıyor.

Günlük hayatta insanların en kalabalık olduğu mekanlarda bulunan billboard'lara reklam vermeyi ve kendi billboard'larını üretmeyi planlayan Google, bu reklam panolarında gösterilmesi için özel reklamlar ayarlamayı planlıyor. İnternette gördüğümüz reklamlar, arama geçmişimize göre ayarlanan ve kullanıcılara özel olarak sunulan reklamlar. Bu özelliği billboard'lara uygulamayacak olan Google'ın şu an Londra'da bulunan birkaç reklamından da anlayabileceğimiz gibi billboard'larda yayınlanacak olan reklamlar, topluluğa hitap edecek.

Şimdilik bu panolarda hava durumu, yerel etkinlikler ve bunlar gibi gerçek zamanlı bilgilerin bulunduğu reklamlar gösteriliyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0