GoPro ile Videoya Alınan Arabada Doğum Anı

0
0
0
0
0
GoPro ile Videoya Alınan Arabada Doğum Anı
GoPro'lar ile çekilmiş pek çok efsane video gördük. Ancak böylesini ilk defa görüyoruz.
Eskiden yaşadığımız unutulmaz anları ölümsüzleştirmek adına ya boynumuzda kocaman fotoğraf makineleri, ya da çantamızda zarar görmesin diye özenle koruğuduğumuz el kameraları bulunurdu. Bu cihazlar arasında sürekli olarak git gel yapardık. Ancak mükemmel şekilde iki cihazın da işini gören ve gerek kapladığı yer, gerekse görüntü kaliteleri ile oldukça sevilen GoPro'lar, hızlı bir şekilde yayılmaya devam ediyor.

Son zamanlarda GoPro ile çekilmiş bir doğum videosu internette dolaşıyor ve video, oldukça ilgi görmüş durumda. Lesia Pettijohn adındaki kadın, kocasının sürdüğü arabayla hastaneye giderken yolda doğumu kendi başına gerçekleştiriyor. 

Video hastaneye 10 dakika kala çekilmiş ve kocası, karısının daha fazla dayanamayacağını anladığı an arabasını durdurup, kayda odaklanmış. Bebeğin doğumundan sonra hastane yoluna devam eden çiftin bu videosu sadece 3 gün içerisinde 5,5 milyon izlenme sayısına ulaştı ( Şu an 8 milyonda). 4,5 kilo olarak doğan bebeğin (Josiah) ve annesinin durumunun iyi olduğu belirtildi. ( Bu arada video bana ''Kahpe Bizans''da üç çocuk doğurup ''ben tarlaya gidiyom!'' diyen kadını hatırlattı. Adamlar ''biz bebeği doğurup da geldik'' diye hastaneye gidiyorlar.)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0