• Anasayfa
  • Sektörel
  • Gözlerinizin Anime Karakterlerinin Gözü Gibi Görünmesini İster misiniz?!

Gözlerinizin Anime Karakterlerinin Gözü Gibi Görünmesini İster misiniz?!

5
1
0
0
0
Farklı ürünleriyle tasarımlarıyla tanınan Japonya, son olarak bu ürün yelpazesine  "anime lensleri" ekledi.
Teknolojileri, mimarileri ve ürettikleri ürünlerle son derece ileri bir toplum olan Japonlar, ileri oldukları kadar ilginçler de. Elektronik kuyruk, takma kedi kulağı ve bunlar gibi daha birçok saçma ürün tasarımına sahip olan Japonlar son olarak anime hayranları için anime lensleri ürettiler. Anime karakterlerinin çizgi filmlerde sahip olduğu gözlere sahip olabilmeniz amacıyla üretilen bu lensler, üzerlerindeki desenlere göre farklı yapılara ve çeşitlere sahipler.

Anime karakterlerinin gözlerinde bulunan parıltıların farklı şekillere sahip baskılar olarak basıldığı bu lensler, kullanıcıların gözlerine parlaklık katıyor, onları ağlıyormuş gibi gösterebiliyor veya üzerinde bulunan şekiller sayesinde takan kişilerin gözlerinin normalden çok daha büyük görünmesini sağlayabiliyor. Üretici firma tarafından kullanım alanları tam olarak açıklanmamış olan bu lenslerin herhangi bir numarası yok, yani sadece gözünüze hoş bir görüntü katmak amacıyla üretilmişler. Bu nedenle cosplayer'lar tarafından tercih edilmesi beklenen bu lensler, şimdiden oldukça çok satıldı.


(Parıltı)


(Sulu/Yaş)


(Aydınlık)

Çift olarak satılan bu lenslerin her bir çifti 27$ fiyata sahip. Dilerseniz lenslerin farklı şekillerini alabilir ve üst üste takarak birlikte kullanabilirsiniz.

Kaynak: Kotaku 
5
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
1
0
0
0