Hasarlı Telefonunuzu 20 Dakika İçinde Onaran Şirket: Save!

0
0
0
0
0
Save, hasarlı olan mobil cihazları en hızlı şekilde onarma vizyonuna sahip, ismini yeni duyurmaya başlayan bir şirket.
Telefon ve tablet gibi mobil cihazları milyonlarca insan kullanıyor. Bu cihazların markası, modeli, donanımı yani kısacası hiçbir şeyi farketmeksizin hepsi kırılabiliyor. Herkesin yaşayabileceği bu soruna yeni bir şirket olan Save, kolay ve hızlı bir çözüm yolu sunuyor.

2 seneden az bir süredir hizmet veren ve Damien Morin tarafından kurulmuş olan Save, bu kısa süre içerisinde oldukça büyümüş. Şu an aylık 1.5 milyon $ kazancı bulunan Save'in kendi internet sitesi üzerinde 78 farklı noktada mağazası bulunduğu yazıyor ve çoğu Fransa'da. Save'in kadrosunda şu an 250 adet tamirci bulunuyor ve bu tamirciler, siz cihazınızı getirdiğiniz an sorunun tespitini ve tamirini gerçekleştiriyorlar. Bu işlemler, kırık bir telefon ekranının değiştirilmesi gibi kolay olunca tamir 20 dakika kadar kısa bir sürede gerçekleşebiliyor.

Save'in tamir fiyatları, tabii ki tamir ettirmek istediğiniz cihaza bağlı. Örneğin iPhone 6'nın ekran değişim ücreti 130€, Samsung Galaxy S5'in batarya değişimi ise 40€.

Damien Morin'in açıklamalarına göre şirketinin yakaladığı başarı çok büyük ve şirketini daha fazla ülkeye yaymak, hatta bununla kalmayıp bilgisayar ve akıllı saat gibi cihazların da tamirine başlamak istiyor.

Kaynak: TechCrunch 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0