Akıllı Telefonunuzu Şarj Eden Kot: Hello Jean

1
0
0
0
0
Joe’s Jean isimli kot üretici firma baktı ki akıllı telefon üreticilerinin becerebileceği yok, bari biz akıllı telefonlardaki şarj sorununu çözelim diyerek telefonları şarj eden bir kot üretti.
Önceden telefonların statüsünü belirleyen en önemli donanım bileşeni olan kameralar, tahtını yavaş yavaş bataryalara bırakıyor. ‘Abi telefonun kaç megapiksel?’ gibi sorular, artık yerini ‘Bataryası kaç gün gidiyor?’a bıraktı. Joe’s Jean isimli üretici firma üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirerek müşterilerinin akıllı telefonlarını şarj edebileceği şık bir kot üretti.

Hello Jean ismindeki bu kotun arka cebinde gizlenmiş bir taşınabilir şarj cihazı bulunuyor. USB kablosu ile telefonunuza bağladığınız şarj aleti, siz yürürken ya da oturduğunuz yerden hiçbir işlem yapmadan telefonunuzun şarj olmasını sağlıyor. Ayrıca cep o kadar geniş ki phablet model telefonlar dahi cebe sığabiliyor. 

Yapılan birkaç denemede kot pantolonun iPhone 5 ve 5s’i %85, iPhone 6’yı %70’e kadar şarj edebildiği belirtiliyor. Ne yapın ne edin bu pantolonu ülkemizde de satışa sunun ki bir neslin bütün hayır dualarını alma şerefine nail olun. (nail kelimesini hayatımda ilk kez kullanmış olabilirim)
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0