• Anasayfa
  • Sektörel
  • Her An Yanınızda Taşıyabileceğiniz Hızlı Ve Uyumlu Şarj Kablosu: LiteWire!

Her An Yanınızda Taşıyabileceğiniz Hızlı Ve Uyumlu Şarj Kablosu: LiteWire!

0
0
0
0
0
LiteWire adındaki bir Kickstarter ürünü her an yanınızda taşınabilmesinin yanı sıra kısa yapısı, sağlamlığı, hızı ve uyumluluğu ile herkesin sahip olması gereken bir ürün.
Günümüzde hepimizin en az bir adet mobil cihazı var. Gittikçe gelişen ve bizlere daha fazla konuda yardımcı olmaya başlayan mobil cihazlar, her ne kadar yüksek batarya kapasitesine sahip olurlarsa olsunlar birkaç günde bir şarj edilmeleri gerekiyor. Bu nedenle bazen dışarıya çıkarken bile yanımızda şarj aleti bulundurmak zorunda kalıyoruz. Mobil cihazların bu ihtiyacını gören ve bu tarz mobil cihazlara sahip olan kişileri hedefleyen bir Kickstarter kuruluşu, şimdiye kadar üretilmiş en pratik ve kullanışlı şarj kablolarından birisi olan LiteWire'ı üretti.LiteWire son derece şık ve dayanıklı bir şarj kablosuz. iOS ve Android işletim sistemi kullanan telefon sahipleri için ayrı ayrı üretilmiş olmayan LiteWire, çift girişe sahip. Bu girişler sayesinde neredeyse tüm mobil cihaz kullanıcıları, cihazlarını şarj edebiliyorlar. LiteWire'ın tek özelliği araçlarda bulunan şarj cihazları gibi birden fazla şarj girişine sahip olması değil, aynı zamanda telefonları normal şarj aletlerine göre çok daha hızlı şarj edebilmesi. LiteWire takılı olan cihazlar, normal şarj aleti takılı olan cihazlardan tam 2 kat daha hızlı şarj olabiliyor, böylece telefonunuzun uzun süre şarjda kalması gerekmiyor.
 

LiteWire'ın sahip olduğu kapak kısmı sayesinde şarj kablosunu kullanmadığınız sırada bu kablonun uç kısımlarını kapatarak koruyabiliyorsunuz. Kapak kısmı, aynı zamanda LiteWire'ın basit bir anahtarlığa dönüşmesini ve her zaman yanınızda taşınabilmesini de sağlıyor. Klasik kısa kablosunun dışında 1.8 metrelik bir modeli de bulunan LiteWire, şu an Kickstarter'da bağış topluyor ve 24 günü olmasına rağmen hedefini rahat bir şekilde aşabilmiş gibi görünüyor.

LiteWire'ın Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilir, ürünü inceleyebilirsiniz.


Kaynak: Gizmodo 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0