Her Daim Yüzünüzü Güldürebilecek, 5 Eğlenceli Teknoloji Reklamı!

0
0
0
0
0
Her Daim Yüzünüzü Güldürebilecek, 5 Eğlenceli Teknoloji Reklamı!
İster mutlu olun, ister üzgün, ister enerjik olun, isterseniz miskin! Hangi ruh halinde olduğunuza aldırmadan sizi gülümsetmeyi başaracak 5 teknoloji reklamını sizler için bir araya getirdik. Apple'dan Microsoft'a, Xbox'dan PlayStation'a eğlenceli reklamlar haberimizde.
 
Konu teknoloji olunca işin içinde eğlence ve komedinin olmama ihtimali neredeyse yok gibi. Markalar arası karşılıklı sataşmalardan tutun da, rakiplerin eksiklerini esprili bir şekilde ortaya koymaya kadar her şey teknoloji reklamlarında var.

Durum böyle olunca, hem günümüzü biraz neşelendirmek, hem de hafta sonu miskinliğimizi üzerimizden atmak için beğeneceğinizi düşündüğümüz reklamlardan bir içerik oluşturduk. Microsoft'tan Apple'a, LG'den Sony'e birçok markanın en eğlenceli reklamlarını sizler için bir araya getirdik. İşte her daim gülümsemenizi sağlayacak 5 teknoloji reklamı...

 Xbox - Daha fazla oyna

Microsoft'un tüm oyuncuları kalbinden vuran "daha fazla oyna" mottolu reklamı. Esprili, akılda kalıcı ve şaşırtıcı... Mutlaka izlenmeli!

 

 Lumia 920 - Düğün

Android - iOS savaşının ortasında kalan Microsoft'tan, durumu espirili bir dil ile yansıtan eğlenceli bir reklam. 
 

 

 Sony PlayStation 3 - İçimizdeki Çocuk

İçimizdeki muzip çocuk bundan daha iyi gösterilemezdi. İş adamı da olsak, toplantılara da girsek, yetmedi plazalarda da çalışsak çocuğuz biz çocuğuz! 
 

 

 LG Ultra HD 84 - Mülakat

LG'nin iş görüşmesi sırasında gizli çekim yapılan reklamında, adayların başına gelenler felaket filminden kareler gibi. İzleyin, bakalım siz ne düşüneceksiniz?

 

 Apple - Mac vs PC

Mac ve PC kapışmasını içeren reklam serisini hatırlayanlar çıkacaktır. Bilmeyenler için kısaca açıklayacak olursak, bir döneme damgasını vurmuş ve onlarca ayrı reklamdan oluşan bu seride, Mac'in PC'ye karşı üstün olduğu alanlar esprili bir dille vurgulanıyor. Bizim listemizdeki reklamda ise "restart" konusu ele alınıyor.
 

 

 BONUS: Microsoft Store Çalışanlarının Apple Store'u Ziyareti

2015 Noel Bayramı için Microsoft tarafından hazırlanan bu reklamın eğlenceden çok duygusal yönü ağır basıyor. New York 5. caddede yer alan Microsoft Store çalışanlarının kendilerine çok yakın olan Apple Store mağazasını ziyaretini ve çalışanlara Noel dileklerini iletmelerini konu alan reklamı izlemenizi mutlaka öneririm.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0