• Anasayfa
  • Sektörel
  • Her Türlü Ayakkabıyı Patene Dönüştüren İlginç Aksesuar: Jetts!

Her Türlü Ayakkabıyı Patene Dönüştüren İlginç Aksesuar: Jetts!

3
1
0
0
0
Razor'ın yeni ürünü olan Jetts, ayakkabıların topuk kısmına bağlanabilen ve ayakkabınızı patene dönüştüren sıra dışı bir aksesuar.
Bir dönemin vazgeçilmez spor, gösteri ve eğlence aleti olan patenler, 1990'larda çocukluğunu geçirmiş her bireyin hayalini süsleyen aletlerden birisidir. Farklı modelleri bulunabilen patenler, teknolojinin gelişmesiyle birlikte sıradan görünüme sahip ayakkabıların altına yerleştirilmeye başlandı. Sıradan ayakkabılardan hiçbir farkı olmayan ancak içerisinde bulunan bölmede tekerlekler barındıran bu ayakkabılar, bir zamanlar çok popüler olmaları nedeniyle okullarda da yasaklanmıştı.

Bu ayakkabıların sadece çocuklar için üretildiğini biliyoruz, peki ya çocuk olmayanlar? Okulunu bitirmiş (veya okul dışında kullanmak isteyen) kişilerin de paten ayakkabılara sahip olarak bu eğlenceyi yaşamak isteyebileceğini düşünen bir elektrikli kaykay ve hoverboard üreticisi, Razor, her türlü ayakkabıyla kolayca uyumlu hale gelebilen özel bir aksesuar tanıttı."Jetts" ismi verilen basit, ancak kullanışlı bu aksesuar sayesinde ayakkabınızın alt kısmına paten tekerlekleri ekleyebiliyor ve istediğiniz takdirde sadece kayarak ilerleyebiliyorsunuz. Elbette bilmeyenler için oldukça tehlikeli olabilecek olan bu deneyimin riskleri, sadece 2 adet tekerleği bulunan Jetts'in de hesaba katılmasıyla birlikte katlanarak artıyor. Fakat paten sürmeyi bilen bireyler için bulun sorun olacağını düşünmüyorum. En fazla 80 kilo ağırlığa sahip olan kullanıcıları taşıyabilen Jetts'in yaz mevsiminde satışına başlanacağı bildirildi. Bu sıra dışı aksesuarın 40 dolara satılması bekleniyor. Jetts'in arka kısmına takılabilen ve yere sürtünmesiyle birlikte kıvılcım çıkmasına neden olan bir aksesuarın da Jetts ile birlikte satılacağından bahsediliyor fakat bu aksesuarın fiyatına dair bir açıklama yapılmadı.

3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0