Hoffice, Evinizde Ortak Çalışma Alanı Yaratıyor

0
0
0
0
0
İnsanların ortak çalışabileceği alanlar, genellikle bazı cafelerde veya bu doğrultuda hizmet veren atölyelerde kendini gösteriyor. Bu konuda bir eksikliğin olduğunu fark eden İsveçli bağımsız çalışanlar Hoffice adında yaratıcı bir projeye imza attılar. 
İnsanların ortak çalışabileceği alanlar, genellikle bazı cafelerde veya bu doğrultuda hizmet veren atölyelerde kendini gösteriyor. Bu konuda bir eksikliğin olduğunu fark eden İsveçli bağımsız çalışanlar Hoffice adında yaratıcı bir projeye imza attılar. 

Ev ile dış ortam arasında sıcak bir bağ kuran projede, bağımsız çalışanlar eve davet edilerek atölye havası yaratılıyor. Hoffice’in çalışma sitemine göre yaklaşık 10 kişi sabah 10 civarında eve geliyor ve akşam mesai saati bitene kadar rahat çalışabilecekleri alanı kendilerine yaratıyorlar. Bir yandan kendi işlerine odaklanan kişiler diğer yandan da işleriyle alakalı beyin fırtınası yapabiliyorlar. 45’er dakikalık vardiyalarla çalışan katılımcılar süre dolduğu zaman çalan zille birlikte 10 dakikalık ara veriyor ve başarmak istedikleri hedeflerini paylaşıp meditasyon yapıyorlar.Evden çalışıp akşam için plan yapacak gücü kalmamış ve dolayısıyla asosyalliğin dibine vurmuş insanlar için çözüm kapısı olan projeye ilgi gün geçtikçe artıyor.   
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0