• Anasayfa
  • Sektörel
  • Honda'nın Mükemmel Bir Koreografiyle Hazırladığı Reklam Videosu!

Honda'nın Mükemmel Bir Koreografiyle Hazırladığı Reklam Videosu!

0
0
0
0
0
Honda'nın Mükemmel Bir Koreografiyle Hazırladığı Reklam Videosu!
Honda'nın yeni aracının tanıtımı için hazırladığı reklam, arabanın hareketlerine göre hareket eden mükemmel bir insan koreografisi içeriyor.
Otomotiv sektörü, en büyük satış rakamlarına sahip olan ve dünyanın her alanına yayılmış sayılı sektörlerden birisi. Bu sektörde satışı yapılan araçların tanıtımı, çok fazla model bulunduğu için alıcıya ulaşabilmek ve onu ikna edebilme konusunda çok önemli. Yapılan klasik araba reklamlarının aksine, yenilikçi ve güzel reklamları ile bilinen Honda, bu reklamlarına bir yenisini daha ekledi.

Honda, reklamında kendi ülkesinin kültüründe, yani Japon kültüründe bulunan sıkı çalışma ve disiplini temsil eden "senkronize yürüme"yi kullanmış. Bu videoda dansçılar, araba ile senkronize bir şekilde hareketlerini gerçekleştiriyorlar ve bu işi o kadar güzel yapıyorlar ki izleyiciye, aracın onları yönettiği hissini yaşatıyorlar.
 

Videoda görebileceğiniz ekip "McGarryBowen" adındaki bir dans ekibi. McGarryBowen, Honda'nın ve başka birçok markanın reklamlarında yer almış oldukça yetenekli ve ünlü bir ekip.  

Reklam Honda'nın yeni HR-V modeline ait ve videonun yanı sıra aracın resmi sitesinde park kamerası, sunroof, yatırılabilir koltuklar ve gelişmiş kokpit gibi aracın diğer özellikleri de McGarryBowen ekibi tarafından oldukça senkronize ve yaratıcı bir şekilde tanıtılıyor. 

Diğer videoların bulunduğu resmi siteye buradan ulaşabilirsiniz (videoları görebilmeniz için sayfada biraz aşağı inmeniz gerek). 

Kaynak: Honda 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0