• Anasayfa
  • Sektörel
  • Hoverboard'unu Goku'nun Uçan Bulutuna Dönüştüren Yenilikçi Cosplayer!

Hoverboard'unu Goku'nun Uçan Bulutuna Dönüştüren Yenilikçi Cosplayer!

0
0
0
0
0
Hoverboard'unu Goku'nun Uçan Bulutuna Dönüştüren Yenilikçi Cosplayer!
Bir Tayvanlı, hoverboard'unu Goku'nun uçan bulutu gibi görünmesi için süslemiş ve bu tasarımı tam anlamıyla efsane olmuş.
Hoverboard'ların çok eğlenceli cihazlar olduğu konusunda herkesin hemfikir olduğunu düşünüyorum. Çok eğlenceli ve pratik olmalarına rağmen hiçbir neden yokken yanabilen veya patlayabilen bu cihazları kullanmak, maalesef gün geçtikçe daha güvensiz bir hal alıyor. Buna risklere rağmen bu cihazları kullanmaktan vazgeçmeyen ve keyifini sürmeye devam edenler de yok değil. "Hoverboard, kullanıcısı üzerindeyken yandı" veya "Hoverboard bir evi kül etti" gibi başlıklar atmaktan bıkan ben, uzun bir sürenin ardından hoverboard'un eğlenceli kullanımının yaratıcılıkla birleştiği bir tasarımı sizlerle paylaşacağım için mutluyum.

Tayvan'da görüntülenen bir hoverboard kullanıcısı, cosplay becerilerini hoverboard'u ile birleştirerek ortaya mükemmel bir tasarımın çıkmasını sağlamış. Dragon Ball Z'nin ana karakteri Goku gibi giyinen hoverboard sahibi, cihazının Goku'nun ünlü uçan bulutu gibi görünmesi için bazı süslemeler yapmış. Taipei sokaklarında tam donanımlı bir Goku gibi dolaşan bu yaratıcı arkadaşımız, hoverboard'unu Alaaddin'in uçan halısı gibi görünmesi için süsleyen hoverboard sahibinden çok daha iyi bir tasarıma imza atmış.
 

Eğer siz de hoverboard'a sahipseniz ve Goku olmayı düşlüyorsanız, aşağıda bulunan videodan hoverboard süslemesinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0