HTC'den iPhone Cihazlarına Yorum: "Çok Sıkıcı"

1
0
0
0
0
Bu hafta Apple tarafından yapılan bildirime göe 74.500.000 iPhone açıklamasına HTC'den iPhone için "Çok sıkıcı" yorumu geldi.
Bu hafta Apple tarafından yapılan bildiri sonucu 2014'ün son çeyreği için toplam 74.500.000 iPhone satışı yaptığını açıklamış ve rekor bir gelir elde etmişti. Satışın büyük bir kısmı tabiki iPhone 6 ve 6 Plus'a ait. 

Fakat bu kadar büyük satış rakamlarına rağmen HTC'den ilginç bir tebrik yorumu geldi. Firmanın Kıdemli Global Online İletişim Müdürü Jeff Gordon, Twitter üzerinden Apple’ı önce tebrik etti ama iPhone’ların sıkıcı olduğunu da söyledi. Gordon'un açıklamasına göre daha çarpıcı, daha kişisel, daha benzersiz bir telefon istediği için böyle düşündüğünü belirtti.Gordon'un tweetinde,”İnanılmaz bir çeyrek Tebrikler Apple. Aslında ben bir MacBook Air kullanıyorum ama iPhone’u korkunç sıkıcı buluyorum. Bu benim Apple sevmediğim anlamına gelmiyor.”dedi

Açıkcası bu yorumdaki Jeff Gordon'un amacı açıkca belli. "Daha çarpıcı, daha kişisel ve daha benzersiz" telefon istediği belirtmesiyle HTC One M9'u ima ederek bir ön algı oluşturmaya çalışıyor diyebiliriz. MWC 2015 etkinliğinde tanıtılacak olan HTC One M9 ile farkını daha iyi anlayacağımız bu açıklamanın bir diğer taraftan da "iPhone sıkıcı mı?" şeklinde tartışmaları da ardından sürüklemiş oldu.

Sizler de Jeff Gordon'un açıklamasına cevaben iPhone'un sıkıcı olup olmadığını aşağıda bulunan yorum bölümümüz ile tartışabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0