• Anasayfa
  • Sektörel
  • Huawei, ‘Şarja Bağımlı Olan Kişiler’ İçin Hazırlanmış İlgi Çekici Bir Reklam Filmi Yayınladı

Huawei, ‘Şarja Bağımlı Olan Kişiler’ İçin Hazırlanmış İlgi Çekici Bir Reklam Filmi Yayınladı

0
0
0
0
0
Huawei, ‘Şarja Bağımlı Olan Kişiler’ İçin Hazırlanmış İlgi Çekici Bir Reklam Filmi Yayınladı
Çinli şirket Huawei, G8 modelinin reklamını yapmak için özellikle gençlerin ilgisini çekecek çok yaratıcı bir reklam filmi yayınladı.
Huawei, bir telefon için yapılabilecek en ilgi çekici reklamlardan bir tanesini yayınladı. Geçtiğimiz yıl piyasaya sunulan G8 modeline vurgu yapılarak hazırlanan reklam filmi, kullanıcıları şarj bağımlılığıyla ilgili yorumlarını paylaşacağı ve bununla alakalı bir test çözecekleri web sitesine yönlendiriyor. 

Plagomani (şarj bağımlılığı) adındaki web sitesinde eğlenceli bir içerik hazırlayan şirket, Plagomani Dünyasından Gelişmeler başlığı altında kullanıcıların şarjla yaşadığı durumları mizahi bir şekilde maddeler halinde sıralamış. Ayrıca plagomani olan (şu ana kadar 1547 kişi plagomani olduğunu anlamış) kişilerin yorumlarına da yer verilmiş.

Siteye girdiğinizde ise karşınıza plagomani olup olmadığınızı öğrenmeniz için bir test ve bununla ilgili hazırlanan reklam çıkacak. Testi çözdükten sonra karşınıza G8 modeliyle ilgili bazı bilgiler gelecek. Teste katılmak isterseniz şuradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz, hazırlanan reklam filmi ise aşağıda yer alıyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0