Ideum'dan Dokunmatik Ekranlı 4K Masa: Pro Lab

0
0
0
0
0
Ideum'dan canavar gibi dokunmatik masa. Evet yanlış okumadınız, masa.
New Mexico merkezli multi-touch donanım ve yazılım şirketi Ideum, en hızlı, en pahalı ve çok yönlü cihazı olan Pro Lab masasını tanıttı. 3D LED LDC full dokunmatik, 3840 x 2160 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip cihazın özellikleri gerçekten göz alıcı durmakta.

Çok kullanıcılı müze ve sergi gibi ortamlar için tasarlanan Pro Lab, yüksek tempoda bilgisayar oyunları, görselleştirme ve simülasyon gibi yoğun işlemci gerektiren uygulamaları rahatlıkla desteklemekte.Piyasada bulunan telefon ve tabletlerin kapasitif dokunma teknolojisini birebir aynı şekilde sunan Pro Lab, bir nevi onların büyük ölçeklisi.Ideum, tıpkı geçen sene çıkardığı Pro modelindeki görüntü çözünürlüğü ve kalitesini sunan yenin Pro Lab’in dokunmatik algılama olayına ve çoklu kullanıcı desteğine oldukça güvenmekte.

Alüminyum çervesinin kalınlığı kenarlarında 1-inç, merkez noktaya doğru ise 2-inçe yakın olan Pro Lab, yapımcılarına göre de geniş ekran multi-touch’lar içinde dünyanın en incesi.

Masanın alt tarafında barındırdığı bilgisayarın özellikleri de oldukça dikkat çekici. Windows 8 Professional işletim sistemi, Intel Core i7 işlemci ve 32 GB DDR3 RAM barındıran Pro Lab, 24 TB ile de kullanıcıya büyük bir depolama alanı sunmakta.

Wi-Fi, Bluetooth gibi özellikleri de olan Pro Lab’in fiyatı da tahmin edilebileceği gibi biraz tuzlu.Nisan’ın ilk haftası satışa sunulacak Pro Lab’in 24 TB depolama seçeneği ile fiyatı 24,000 dolar ( terabayt başına bin dolar koymuş resmen adamlar).
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0