IKEA, Online Düğün Servisi Başlattı

0
0
0
0
0
Çoğu kişi sıradan bir düğün salonunda evlenmektense kır düğünü, bir sahil evi ya da boğaz manzaralı şık bir restoranı tercih eder. Herkesin isteği ve arzusu farklıdır bu konuda. Peki ya IKEA sizi istediğiniz yerde evlendirse?
Her genç kızın hayaliymiş derler beyaz gelinliği giymek, durum böyle olunca evlenecekleri mekana da çok önem veriyorlar. Sıradan bir düğün salonunda evlenmektense kır düğünü bir sahil evi ya da boğaz manzaralı şık bir restoranı tercih ederler. Herkesin isteği ve arzusu farklıdır bu konuda. Peki ya IKEA sizi istediğiniz yerde evlendirse ?

Teknolojinin hayatımızın her noktasına girdiğini durmadan duyarsınız. Bir çok saçma ve gereksiz alanlara da teknolojinin girdiğini bu haberle rahatlıkla görebiliyoruz. Fakat IKEA bu olayı gerçektende farklı bir boyuta taşımış.IKEA’nın yayınladığı yeni web sitesi sayesinde artık online olarak evlenilebilecek. Sanal bir masa üzerinde, farklı konumlarda, farklı temalarda yapılabilecek olan düğünlere arkadaşlarınızı davet edebiliyorsunuz. Aile üyeleri için özel masa seçebiliyorken arkadaşlarınız sadece düğünü izleyebiliyor. Bilgisayarın kamerası ile siteye bağlanarak, var olan fotoğraftaki insanların kafasıyla sizin kafanız değişiyor. Böylece canlı yayınla tüm dünyanın gözü önünde evlenebiliyorsunuz. Video, Facebook üzerinden davet ettiğiniz kişiler tarafından da izlenebiliyor.Eğer siteyi incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Sitenin İsveçce olduğunu belirtmekte fayda var.

Kaynak: DigitalTrends
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0