• Anasayfa
  • Sektörel
  • IKEA, Kablosuz Şarj Aletli Mobilyaları Önümüzdeki Ay Satışa Çıkarıyor

IKEA, Kablosuz Şarj Aletli Mobilyaları Önümüzdeki Ay Satışa Çıkarıyor

0
0
0
0
0
IKEA önümüzdeki aylarda kablosuz şarj özelliğini kullanabileceğimiz yeni bir ürün satışa çıkartıyor. Böylece bu ürünü istediğimiz mobilyaya monte edip mobil cihazlarımızı şarj edebileceğiz.
IKEA, yavaş yavaş da olsa emin adımlarla elektronik sektörüne giriş yapıyor. İsveçli mobilya devi, ilkbaharın sonuna doğru kablosuz şarj özelliğine sahip mobilyaları satmaya başlayacak. IKEA'nın yeni gelişmiş şarj aletlerini oldukça kolay bir şekilde mobilyaların içine monte edebiliyorsunuz.

Eğer siz de bu wireless şarj oyununa katılmak istiyorsanız IKEA’nın bu yeni ürünlerini alabilirsiniz. IKEA'nın ürettiği Jyssen kablosuz şarj aletini bu ilkbaharın sonunda 30 dolara satın alabileceksiniz. IKEA’nın Micke ve Stuya sandelyeleri ile uyumlu olan bu şarj aletini monte etmek için IKEA ayrıca 5 dolara özel bir burgu satıyor.Çoğu IKEA ürünü delerek monte edebileceğimiz bu şarj aletinin iki farklı rengi bulunuyor. Monte işlemi yaklaşık 5 dakika sürüyor. İsterseniz dolabınıza, isterseniz mutfak masasına, isterseniz yatağınızın baş ucundaki komidine yani istediğiniz her yere bu cihazı monte edebiliyorsunuz.IKEA, ayrıca kablosuz şarj özelliği bulunmayan iPhone ve Galaxy serisi telefonlar için de özel kaplar satıyor. Böylece bu telefonları wireless üzerinden şarj edebiliyoruz.Kaynak: Gizmodo
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0