• Anasayfa
  • Sektörel
  • ​İnternetten Aldığı Telefonun Kutusundan Sardalya Konservesi Çıkan Adam

​İnternetten Aldığı Telefonun Kutusundan Sardalya Konservesi Çıkan Adam

2
1
0
0
0
Güvenilmez internet sitelerinden yapılan alışverişler sonucu son derece yaratıcı şeylerin asıl ürünler yerine gönderilmelerine alıştık. Son olarak bunlara bir yenisi ise İngiltere'den eklendi.
Artık tüm alışveriş işlemlerimizi internet üzerinden yapar hale geldik. Bu her ne kadar pratik olsa da bir o kadar da riskli hale gelebiliyor. Zira ne aldığınızı internette tam olarak göremiyorsunuz. Bu duruma son örnek ise İngiltere'den gelmiş durumda.

Aslında bu tarz haberlere alıştık çünkü bu bir değil iki değil. Daha önceden internetten ürün satın alıp kutuyu açınca güzel süprizlerle karşılaşanları görmüştük. Haberimize konu olan Grey Cundill adlı İngiliz vatandaşın da başına gelen olay bu şekilde. Fakat onun durumunu enteresan kılan bir faktör var.

  

Cundill, internetten Samsung Galaxy S6 Edge telefon satın almış. Sonrasında kargosu eline ulaşan Cundill, kutuyu açtığında bir sardalya konservesi ve sünger ile karşılaşmış. Tabii olayın şokunu atlatamadan telefona sarılıp müşteri hizmetlerini aramış. Zira -haberimizi enteresan kılan faktör de bu- Cundill'in telefonu satın aldığı yer Samsung'un resmi ürün satış sitelerinden biri. 

Üstelik Cundill'e ulaşan kargonun üstünde kutunun açılmadığını göstermek adına, mühür niyetine bir etiket de basılmakta ve gelen kargoda bu etiket de mevcut. 
 

Galaxy S6 Edge yerine sardalya konservesi ile yetinmek zorunda kalan Cundill, müşteri hizmetlerinin olayı soruşturduğunu belirtmekte.
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0