Google Başkanı Eric Schmidt'ten İtiraf: "Evet, iPhone Kullanıyorum ama Galaxy S7 Daha İyi!"

0
0
0
0
0
Google'ın çatı şirketi Alphabet'in yönetim kurulu başkanı olan Eric Schmidt kullandığı akıllı telefonun iPhone olduğunu itiraf etti. Daha önce iPhone ile görüntülenen yöneticisi, bu tercihine rağmen Galaxy S7'nin daha iyi olduğunu belirtti.
Eski Google CEO’su ve günümüzde Google’ın çatı şirketi Alphabet’in yönetim kurulu başkanı olan Eric Schmidt geçtiğimiz aylarda iPhone kullanırken görüntülenmişti. Kendi şirketinin geliştirdiği Android işletim sistemine sahip bir telefon yerine iPhone’u tercih etmesi internet gündeminde tartışılmış, ancak Schmidt’ten konu ile ilgili bir açıklama gelmemişti.

 Eric Schmidt'ten Tarihi İtiraf: "iPhone Kullanıyorum!"

Beklenen itiraf birkaç ay sonra Amsterdam’da gerçekleşen Startup Fest’te geldi. Bu etkinlik kapsamında konuşma yapan Eric Schmidt, şu an iPhone 6s kullandığını itiraf etti. Buna rağmen Galaxy S7 modeline de sahip olduğunu belirten yönetici, bu cihazın kesinlikle iPhone’dan daha iyi olduğunu söyledi.

 Schmidt'e Göre Neden Galaxy S7 Daha İyi?

Kıyaslamayı ağırlıklı olarak pil ömrü üzerine yapan Schmidt, iPhone’un pil ömrü konusunda Samsung’un gerisinde kaldığını buna rağmen iPhone kullanmayı sürdürdüğünü belirtti. Yöneticinin konu ile ilgili açıklaması ise şöyle; “Samsung Galaxy S7 daha iyi. O daha iyi bir pile sahip ve buradaki iPhone kullanıcıları haklı olduğumu biliyor.” Evet, belki haklı ama yine de “eğer Galaxy S7 daha iyiyse iPhone ısrarı neden?” diye kendisine bir sormak lazım.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0