iPhone 6s Olarak iPhone 2G Tanıttılar!

0
0
0
0
0
iPhone 6s Olarak iPhone 2G Tanıttılar!
Bir talk show'da halka iPhone 6s olarak tanıtılan iPhone 2G'nin yorumları yayınlandı.
Apple telefon sektöründe dünyada en çok paya sahip olan marka. iPhone serisi ile bu başarıyı yakalayan Apple, geçtiğimizi günlerde gerçekleştirdiği lansmanında iPhone serisinin yeni modeli olan iPhone 6s ve iPhone 6s Plus'ı tanıttı. Birçok yeni özelliğinin olduğu söylenen telefonlar, lansmanın bitişiyle birlikte Samsung, Sony ve hatta Oppo'nun hedefi haline geldiler. Fikirlerinin çalındığını iddia eden diğer telefon üreticileri, bu iddialarını kanıtlayabileceklerini savunuyorlar. Fakat Apple tarafından hala bir özür gelmiş veya açıklama yapılmış değil.

Markaların arasında bulunan rekabet olası bir durumdur ama böyle durumlarda asıl karar kullanıcılara düşer. Amerikan talk show sunucusu Jimmy Kimmel, talk show'ların bir geleneği haline gelmiş olan ve "yanıltmalı röportaj" olarak adlandırabileceğimiz bir olayı gerçekleştirdi. Sokaktaki insanlara iPhone'un ilk modeli olan 2G'yi iPhone 6s olarak tanıtan program ekibi, kullanıcıların markaları, isimlerinden dolayı mı yoksa özelliklerinden dolayı mı tercih ettiğini bir kez daha sorgulattı.
 

Videoda kullanıcılar telefonun küçük olmasının daha iyi olduğunu, çünkü ele oturabileceğini söylüyorlar. Hatta içlerinden birisi, görüntünün daha keskin ve net hatlara sahip olduğunu da belirtiyor. Şapkalı ablamıza gerçek iPhone 6s'nın gösterilmesi durumunda ekran boyutu hakkında ne söylerdi merak ediyorum.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0