iPhone’dan bir “iPhone Değilse” Reklamı Daha

0
0
0
0
0
iPhone’dan bir “iPhone Değilse” Reklamı Daha
Apple’ın diğer marka telefon kullanıcılarını adeta kıskandırmak için yayınladığı “eğer bir iPhone değilse” serisi reklamlarına Apple Pay odaklı bir yenisi daha eklendi.
Bazı kullanıcılar elbette bu çok çeşitli piyasadaki ayrımı takip etmiyor ya da ufak detayları kaçırabiliyor - ki Webtekno okuyucusu değiller, o yüzden bilmiyorlar - Bu kullanıcılara göre tüm telefonlar aynı.

Apple’ın bugün çıkan reklamı da işte bu kullanıcıların bilinçlenmesini ve elbette iPhone’un farklı olduğunu düşünmelerini sağlamak amacıyla hazırlanan seri içinde Apple Pay hizmetini tanıtmak için çekilmiş.

Reklamda hizmetin güvenlik unsurları ve kolay kullanımına odaklanan Apple, “Bu bir iPhone ve bu da market, oyuncak ya da öğlen yemeği alışverişinizi daha hızlı ve kolay yapmanızı sağlayan Apple Pay. Kredi kartından daha güvenli ve sizin bilgilerinizi size saklıyor” diyerek sunduğu hizmetin özelliklerini dile getiriyor.
 

İlk olarak Amerika’da hizmete giren Apple Pay, özellikle pek çok fast food restoranında geçerli olması ile dikkat çekerken geçtiğimiz ay İngiltere’de de kullanıma sunulmuştu. Yakın dönemde ise Çin ve Kanada’da da aktif hale gelmesi bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0