Işın Kılıçlarıyla Savaşmaya Ne Dersiniz?!

0
0
0
0
0
Işın Kılıçlarıyla Savaşmaya Ne Dersiniz?!
Bir şirket, kırılmaz bir malzemeden oyuncak ışın kılıcı üretti.
Çocukluğumuzdan beri çoğumuzun hayran olduğu oyuncaklardan birisi, benzersiz ışık efektleri ve dövüş tarzıyla ışın kılıçlarıdır. Disney'in Lucas Film'i almasıyla birlikte yenisi çekilen Star Wars serisi, gelen tanıtım videoları ve haberleriyle birlikte seri hayranlarının ışık kılıcı merakını yeniden canlandırdı. Kurucusu da küçüklüğünden beri ışın kılıçlarına meraklı olan bir şirket, seri hayranlarının istedikleri gibi savaşabileceği bir ışın kılıcı üretti.

Bir oyuncaktan çok daha fazlası olan bu ışın kılıcı, bir tür köpükten üretilmiş olup son derece sağlam. İstediğiniz takdirde başka bir ışın kılıcı sahibiyle dövüşebileceğiniz ışın kılıcı, kullanıcısının isteğine göre farklı eklentilerle donatılabiliyor ve tasarlanabiliyor. Sahip olduğu Bluetooth bağlantısı sayesinde telefonunuzdan rengini değiştirebildiğiniz ışın kılıçları, farklı ışık şekillerine bile sahipler.
 

Işın kılıçlarının bir diğer özelliği de cihazlarda bulunan hareket dedektörü. Bu dedektör, siz ışın kılıcını savurduğunuzda özel bir algoritma sayesinde o sallanmanın nasıl bir ses çıkartabileceğini algılıyor ve kılıçtan bu harekete özel ses çıkıyor. Diğer birçok eklentisi gibi, ses efektinin bir algoritma tarafından belirlenmesi de sizin seçebildiğiniz bir eklenti.
 

Işın kılıcının rengini, sapını, tasarımını, sesini ve şeklini siz belirleyebiliyorsunuz. Şu an Kickstarter'da para toplayan Calimacil adlı şirket, 50.000$'lık hedefini sadece 5 günde aşmış.

Kaynak: Gizmodo 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0