İzmir Girişim Zirvesi 5 Aralık'ta Başlıyor!

0
0
0
0
0
Girişimcilik konusunda ülkemizdeki en önemli etkinliklerden olacak olan İzmir Girişim Zirvesi bu yıl start alıyor. Birçok girişimciye ev sahipliği yapacak olan etkinlik 5 Aralık'ta Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü Sürekli Eğitim Merkezi (DESEM)'de gerçekleşecek.
Son dönemin önemli etkinliklerinden olan girişimcilik zirveleri bu sefer ülkemizdeki önemli girişimciler ile beraber İzmir'de toplanıyor. Başarılı girişimcilerin nasıl bir süreçten geçtiklerini anlatacakları, genç girişimcilerin ise projeleriyle destek bulabilecekleri ender ortamlardan olacak olan İzmir Girişim Zirvesi, Aldenard, Atölye15 işbirliği ve Depark Ana Desteği ile düzenleniyor.

Webtekno olarak Medya Sponsoru olduğumuz bu önemli etkinlikte Bla Bla Car, Scorp, Webportaj ve Kadın Bilişimci gibi birçok önemli girişimciler ve Joachim Behrendt, Patrick Bosteels, Taylan Demirkaya ve Levent Akgerman gibi önemli isimler de jüri olarak bulunacak.Genç girişimlerin, tecrübeli girişimlerin bilgi ve tecrübelerinden faydalanacağı, networkün ağırlıkta olacağı İzmir Girişim Zirvesi, 5 Aralık Cumartesi Saat 9:30’da Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü 75.Yıl Amfisi'nde gerçekleşecek.

Gerek lokasyon olarak Alsancak gibi merkezi konumda olması, gerekse ağırlayacağı  girişimler bakımından 2015 yılının en büyük etkinliklerinden olmaya aday İzmir Girişim Zirvesi’ne dair detaylar ve kayıt için buradaki bağlantı üzerinden web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Etkinliğe katılım ücretsiz olduğunu da hatırlatalım, dilerseniz 5 Aralık Cumartesi günü etkinlik mekanına giderek sizler de bu önemli etkinliğe katılabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0