İzmo Bilişim'in Çevrimiçi Mağazası TeknoStore Açıldı!

2
1
0
0
0
Webtekno olarak bünyesinde yer aldığımız İzmo Bilişim'in yeni çevrimiçi mağaza projesi TeknoStore açıldı!

Daha önce buradaki haberimizde bahsettiğimiz gibi İzmo Bilişim'in bir çevrimiçi mağazası projesi olduğunu ve TeknoStore adıyla kısa süre içerisinde faaliyete başlayacağını duyurmuştuk. Şimdi ise açılış zamanı.

Özellikle Webtekno olarak klasik teknolojik ürünler dışında incelemelerini yaptığımız "İlginç Ürünler" konseptimizde incelediğimiz tarzda farklı ve uygun fiyatlı ürünlerin bulunacağı TeknoStore'da drone, sanal gerçeklik gözlüğü ve akıllı ürünleri bulabileceksiniz.Ayrıca uygun fiyatlı akıllı saatler, aksiyon kameraları, 360 derecelik kameralar gibi birçok çeşitin bulunacağı mağazada isteklerinize göre yeni ürünler yine uygun fiyatıyla gelmeye devam edecek. Neredeyse her mağazanın sözde tuttukları en iyi fiyat garantisini bizzat İzmo güvencesiyle veren TeknoStore'da bulacağınız ürünler İzmo Bilişim tarafından incelenerek ve test edilerek ekleniyor. Yani Webtekno'dan onaylı diyebiliriz. Bu da TeknoStore'dan alacağınız herhangi bir üründe "Acaba hıyar çıkar mı?" sorununu ortadan kaldırıyor.Şu anda açılış sebebiyle sınırlı ürün çeşidinin bulunduğu mağazada sizin istekleriniz, önerileriniz doğrultusunda bizlerin test ederek uygun görülmesi halinde eklenmeye devam edecek. Ayrıca satın alacağınız ürünlerinizi banka ve kredi kartı, havale ya da kapıda nakit ödeme seçeneği ile ödeyebileceksiniz.TeknoStore'a her zaman www.teknostore.com adresinden ulaşabilir, görüşlerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdaki formdan da TeknoStore'da görmek istediğiniz ürünler için bize yardımcı olabilirsiniz. (Formu göremiyorsanız buraya tıklayarak forma ulaşabilirsiniz)

Ayrıca aşağıdaki Facebook, Twitter ve Instagram sosyal medya hesaplarından TeknoStore'u takip edebilir, çeşitli ürün indirimleri, kampanyalar ve yeni ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

TeknoStore FacebookTeknoStore TwitterTeknoStore Instagram
 

2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0