John McAfee Başkanlık Yolunda!

0
0
0
0
0
Antivirüs programı McAfee'nin kurucusu John McAfee, bu seferde başkanlığa aday olacağını bildirdi.
Yaptığı her hareketle ve açıklamalarıyla gündemde olan, ünlü antivirüs programı McAfee'ye kendi adını vermiş ve şirketin eski CEO'su John McAfee, bu seferde Amerika'da başkanlığa aday olacağını bildirdi.

McAfee'nin hayatını kısaca özetlemek gerekirse John McAfee için sadece "istediğini yapan" sözlerini kullanmak yetecektir. Birçok gözaltına alınma olayı ve hukuk davası bulunan McAfee, önceden uyuşturucu kullanmak/satmak, silah kaçakçılığı yapmak ve ruhsatsız silah bulundurmak, cinayet ve yetişkin olmayan bireylerle birlikte olmakla suçlandı.

Bu suçlarının yanında yaşam tarzını kendince "kadın ve uyuşturucu" olarak özetleyen McAfee, kendi hakkında bilgi verdiği bir videoda bu durumu tam olarak bize gösteriyor.
 

Ayrıca farklı giyim tarzıyla da medyanın ilgi odağı olan milyarder, bir gazeteciyle yaptığı röportaj sırasında "Rus ruleti" oynamıştı. Gazeteci, yaptıkları röportaj sonrasında McAfee'yi şu sözlerle anlattı; "Daha konuşmaya başlamamıştık ki karşıma oturdu, elindeki silaha tek bir mermi koydu ve döndürdü. Önce kafasına dayadı bir el ateş etti, bir an duraksadı ve sonra da 3 el hızlıca aynısını tekrarladı. Hiçbir şey olmadı, top 5 mermilikti."



Geçtiğimiz günlerde yaptığı "Antivirüs öldü" şeklindeki açıklamalarla gündeme gelen McAfee şimdide başkanlıkla gündemde. Böyle bir geçmişe ve karaktere sahip olan McAfee'nin başkanlık adaylığı tabii ki çok tepki çekti fakat McAfee bunu pek önemsiyor gibi görünmüyor.

John McAfee'nin "Antivirüs öldü" söylemlerinin bulunduğu haberimize buradan ulaşabilirsiniz. 

Kaynak: TechCrunch 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0