Kablosuz Bağlantısı Bulunan En Saçma 10 Cihaz!

1
1
0
0
0
Kablosuz bağlantısı bulunan fakat olmasa da hiçbir şey farketmeyen 10 cihazı haberimizde sıraladık.
Cihazların birbiriyle bağlantısını sağlayan Bluetooth bağlantısı ve internet bağlantısı gibi bağlantılar, cihazların kullanıcıları açısından yararlı olabilir ve onların yapması gereken işleri son derece kolaylaştırabilir. Ancak kablosuz bağlantı olarak tanımlayabileceğimiz bazı bağlantı türlerinin koyulması gereken cihazları abartmayan cihaz üreticileri de yok değil. Bu haberimizde kablosuz bağlantıyı, akıllara gelecek son cihazlara koyan üreticilerin ortaya çıkarttığı birbirinden garip cihazlara yer verdik.
 

 Pryme VesselBu cihaz bir çeşit kablosuz bardak. Bluetooth bağlantısını kullanan kablosuz bardak, telefonunuzla bağlanıyor ve içinde bulunan suyun ne kadarını içmeniz gerektiğini yaşınıza, kilonuza ve cinsiyetinize göre hesaplıyor.
 

 Egg MinderTelefonunuza bağlanabilen bu yumurta rafı, içinde kaç adet yumurtanın bulunduğunu ve yumurtaların tazeliğini size bildiriyor. 
 

 Lixil Satis Android ToiletOturma yerinizi ısıtan, kabartan, sifonu kendi kendine çekebilen ve sizin için müzik açabilen bu klozet, bu işlemleri telefonunuza bağlanarak gerçekleştiriyor.
 

 Smart RopeTelefonunuza bağladığınız bu akıllı ip, kaç kere ip atladığınızı ve kaç kalori yaktığınızı gösteriyor.
 

 Twist Lightbulb SpeakerBu lamba, oldukça gereksiz olmasına rağmen listemizdeki "en az gereksiz" cihaz. Sahip olduğu Bluetooth bağlantısıyla aydınlatmanın yanı sıra rahatlıtıcı bir müzik çalabilen lamba, aynı zamanda zaman ayarına da sahip.
 

 Oral-B SmartSeries ToothbrushDişlerinizi fırçalamanız gerektiğini düzenli bir şekilde telefonuna bildirim olarak bildiren bu diş fırçası, 6 yaşında bir çocuk değilseniz işinize yaramayabilir.
 

 PorkfolioEgg Minder isimli cihazın üreticisi tarafından üretilmiş olan bu domuz kumbarası, telefonunuza Wi-Fi üzerinden içerisinde kaç para olduğu bilgisini iletiyor.
 

 Philips Smart Shaver Series 7000Bu tıraş makinesi tıraştan sonra hangi noktalara dikkat etmeniz gerektiğini ve nasıl tıraş olmanız gerektiğini bir rapor şeklinde akıllı telefonunuza bildiriyor.
 

 HAPIforkAkıllı çatal olarak tanımlayabileceğimiz bu cihaz çok hızlı yediğiniz sırada titreşmeye ve ışık saçmaya başlıyor. Böylece daha yavaş yiyerek kilonuzu kontrol edebiliyorsunuz.
 

 SmartyPansİçine eklediğiniz malzemelerin ağırlığını ölçebilen ve pişirme süresini buna göre ayarlayabilen tava, listemizde bulunan diğer cihazlara göre biraz daha kullanışlı olabilir.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0