• Anasayfa
  • Sektörel
  • Kahve Köpüğünüzü Sanat Eserine Dönüştüren Cihaz: Ripples

Kahve Köpüğünüzü Sanat Eserine Dönüştüren Cihaz: Ripples

1
1
0
0
0
Özellikle cafe'lerde büyük bir reklam sağlayacak ürün; Ripples.
Şimdi bahsedeceğimiz ürünü işsizlik olarak mı adlandırırsınız, yoksa oldukça yaratıcı bir ürün olarak mı görürsünüz orası size kalmış. Ancak biz bu ürünü birkaç sene içinde çoğu cafe'de göreceğimizi düşünüyoruz.

Ripples adlı ürünün marifeti, kahvenizin üzerindeki köpüğü sanat eserine dönüştürmek. Bu durum size 'ne kadar gereksiz' yorumu yaptırabilir, ancak çoğu cafe için bu ürün, güzel bir reklama ve müşteri çeken araca dönüşebilir.

      

Ripples'ın yaptığı şey şu; kahvenizin üstüne, farklı yazılar ya da şekiller çiziyor oluşu. Ürün bunu yaparken kahve çekirdeklerinden yararlanıyor. Yani ortada kahvenizin tadını bozacak ya da değiştirecek bir durum söz konusu değil. İstenilen her şekli kahvenizin üstüne basabilen Ripples, mobil uygulaması sayesinde bu işi fotoğraf baskısına da dönüştürebiliyor.

Şöyle ki, mobil uygulamasına yüklediğiniz herhangi bir fotoğraf, Ripples tarafından sisteme kaydediliyor ve kahvenize basılıyor. Ayrıca yüksek çözünürlükteki fotoğraflarda da, Ripples'ın ortaya çıkardığı sonuçlar son derece başarılı. İnternet sitesin pek çok farklı kategori ve bu kategorilerde sunulan pek çok farklı kahve baskı tasarımına sahip Ripples ile, oldukça yaratıcı sonuçlar elde etmek mümkün.
 


Cihazın fiyatı ise, üretici firmanın evlerden ziyade iş yerleri ve cafe'lere odaklandığını da göstermekte. 999 dolardan satılacak Ripple'ın Eylül ayında piyasaya çıkması bekleniyor.

Kaynak: TechTimes
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0