​Karşınızda Oyunculara Özel Efsane Otel: Arcade Hotel

1
1
0
0
0
Gördüğünüz zaman muhtemelen ''beni buraya gömün'' diyeceğiniz bir otel var.
Hollanda, Amsterdam'da hepinizin gitmek isteyeceği bir otel açılmış durumda. Arcade Hotel, ana teması ''oyun'' olan Avrupa'nın ilk oteli olma özelliğine sahip. Arcade Hotel'de toplamda 36 oda mevcut ve bu odalarda oyunculara Xbox, Playstation gibi konsolların yanı sıra retro oyun konsolları ve arcade makinaları da mevcut.

Otelin en güzel yanı ise, bu oyun sistemleri oynamanın herhangi bir ek ücret şeklinde sunulmuyor oluşu. Yani bir oda tuttuğunuz bu otele gittiğinizde sunulan oyun konsollarını ve oyunları ücretsiz şekilde oynayabiliyorsunuz.Tabii Arcade Hotel'in sundukları sadece bunlar değil. Odalarda olduğu gibi otelin lobisinde ve barında da çeşitli oyun konsolları mevcut. Yani lobide oturken tanımadığınız birine ''gel bir PES'de öpeyim seni'' diyebilirsiniz. Ayrıca otelde kalanlara özel bir çizgi roman kütüphanesi de bulunmakta.

Çay/kahve gibi şeylerin ücretsiz olması gibi bir başka efsane özelliğe sahip Arcade Hotel'de ayrıca pek çok bisiklet de mevcut. Bunun sebebi de oynadıkları oyuna ara vermek isteyen müşterilerin biraz bisikletle şehri dolaşabilmelerini sağlamak (Amsterdam'da şehri gezmenin en güzel yanı da bisiklet zaten).Arcade Hotel'in resmi internet sitesine buradan ulaşarak detaylı bilgilere göz atabilirsiniz. Ayrıca otelin bir de Facebook sayfası mevcut.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0