• Anasayfa
  • Sektörel
  • Kediniz İçin Oldukça Havalı, Dikenli Bir Zırh Üretmek İster misiniz?!

Kediniz İçin Oldukça Havalı, Dikenli Bir Zırh Üretmek İster misiniz?!

0
0
0
0
0
Kediniz İçin Oldukça Havalı, Dikenli Bir Zırh Üretmek İster misiniz?!
Bir adam 3D yazıcı kullanarak kedisine dikenli zırh üretti ve bu zırhın nasıl yapıldığını internette paylaştı.
Kedi sahibi olan okuyucularımızın bildiği gibi son derece yaramaz olan bu hayvanlar, her türlü durumda kullanabilmek adına dikenli bir zırha ihtiyaç duyuyorlar (şüphesiz). Kedi sahibi olan ve evcil hayvanının bu ihtiyacını giderebilmek adına kolları sıvayan bir adam, 3D yazıcı kullanarak mükemmel bir kedi zırhı üretmiş.

"Jwall" isimli bu adam "Print That Thing" isimli YouTube kanalının sunucularından birisi. 3D yazıcılarla yapılabilecek olan şeylerin tasarımını yapan ve bu tasarımları izleyenlerinin de kullanabilmesi adına internet üzerinden yayınlayan Print That Thing'in yayınlanan son videosunda, Jwall'un kedisi Bobo için üretilmiş olan kedi zırhı tanıtılmış. Jwall, videonun başında bu zırhın nasıl üretildiğini gösteren özetleyen bilgileri paylaşıyor ve hemen ardından kedisi için üretmiş olduğu zırhın nasıl göründüğünü bizlerle paylaşıyor.
 

Zırhın tamamen süs amaçlı üretildiğine değinen Jwall, Bobo'nun bu zırh içerisinde tamamen rahat olduğunu da belirtiyor (3D yazıcı ile üretildiği için çok hafif olduğunu düşünüyorum).
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0