• Anasayfa
  • Sektörel
  • Kutusundan Çıkan Hoverboard, Kullanıcısı Üzerindeyken Alev Aldı!!

Kutusundan Çıkan Hoverboard, Kullanıcısı Üzerindeyken Alev Aldı!!

1
1
0
0
0
Kutusundan Çıkan Hoverboard, Kullanıcısı Üzerindeyken Alev Aldı!!
Yeni satın aldığı hoverboard'u deneyen bir kullanıcı, video çektiği sırada hoverboard alev aldı.
Son dönemlerin en eğlenceli cihazlarından birisi olmasına rağmen ilginç bir şekilde birbiri ardına yanmaya başlayan hoverboard'lar, yükselişte olan ancak bu olayların yaşanmasıyla birlikte büyük bir düşüşe geçmiş bir sektör. Çoğu ülkede halka açık alanlarda kullanımı yasaklanan hoverboard, bu noktadan sonra ulaşımdan ziyade bir eğlence aracına dönüştü.

Hoverboard'lara olan tutkusu nedeniyle bu araçların toplum içerisinde kullanımının yasaklanmış olmasını ve yanma tehlikesine sahio olmasını aldırmayan bir YouTube kullanıcısı, kendi kanalı olan BuleBritish'ten yeni satın aldığı hoverboard'un açılımını yapmaya karar vermiş. Büyük bir heyecanla aldığı hoverboard'u kutusundan çıkartıp evinin girişine indiren YouTuber, her hoverboard kullanıcısının başlarda yaptığı gibi cihazının üzerinde dengede durmaya çalışıyor. 1 dakikadan az bir süre denge çalışmalarına devam eden YouTube kullanıcısı, hoverboard'dan dumanlar yükselmeye başladığını görüyor.
 

O an yaşadığı şaşkınlıkla birlikte cihazı incelemeye çalışan talihsiz adamın ayağının altında bulunan hoverboard, birden alev alıyor. Kullanıcının ayağı cihazın üzerindeyken gerçekleşen bu olay, neyse ki onun hızlı bir şekilde cihazdan uzaklaşmasıyla birlikte zararsız bir şekilde atlatılıyor. Hoverboard'unun yanmasını 2 farklı açıdan kayıt altına alabilmiş olan kullanıcı, şimdi muhtemelen bu videolar ile parasının iadesini talep ediyordur. Daha piyasaya yeni çıkmış olmalarına rağmen birbiri ardına yanan hoverboard'lar, giderek tehlikeli olmaya başladılar.

Kaynak: Cnet 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0