LG Çift Ekranlı Televizyonunu Tanıttı!

0
0
0
0
0
LG'nin yeni televizyonu çift OLED ekrana sahip.
Televizyonlar ilk çıkış tarihlerinden beri asla yeri doldurulamayan ve olmazsa olmaz sayılabilecek sayılı elektronik cihazlardan birisi. Üretim tarihlerinden başlayarak bu günlere kadar inanılmaz bir gelişme hızı sergileyen televizyon sektörü, şu an gözlüksüz 3D yayın izlememize kadar ilerlemiş bulunmakta.

Her sene üreticiler, IFA'da yeni elektronik cihazlarını sergiliyorlar ve katılımcıların dikkatlerini çekmeye çalışıyorlar. Bu cihazlar içerisinde televizyonlar, en çok dikkat çeken ürünlerin arasında ve markalar bu cihazlarla isimlerinin iyi anılması konusunda oldukça çok çalışıyolar.



LG, bu sene IFA'da bakılmadan geçilmeyecek bir televizyon tanıttı. Bu televizyon çift ekrana sahip ve bu özelliğiyle türünün ilk ve tek örneği. Ayrıca televizyon, OLED ekrana sahip olmasının yanı sıra oldukça ince. Televizyon hakkında açıklamalarda bulunan LG yetkilileri, bu ekran tasarımının şu an sadece bir prototip olduğunu fakat ilerleyen senelerde ekranın piyasaya sürülebileceğini belirtti. Çift ekrana sahip bir televizyon, kulaklık gibi bir aksesuar kullanıldığı zaman gerçekten çok yararlı olabilirdi.



LG çift ekranlı televizyonun dışında "Wallpaper" adlı bir OLED ekran daha sergiledi. Wallpaper, yüklenen fotoğrafları isminden de anlaşılabileceği gibi sadece gösteriyor. Wallpaper bu senenin başında tanıtıldığı için pek yeni sayılmaz fakat çift ekran teknojisinin çıkış merkezi olarak gözüküyor ve bu teknolojiyi kıvrılabilir ekranla birleştirerek LG, cihazda oldukça şık bir imaj yakalamış.

Kaynak: Mashable 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0