• Anasayfa
  • Sektörel
  • Aksiyon Filmlerinin Ünlü Oyuncusu Jason Statham'ın Oynadığı LG G5 Reklamları Yayınlandı!

Aksiyon Filmlerinin Ünlü Oyuncusu Jason Statham'ın Oynadığı LG G5 Reklamları Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Aksiyon Filmlerinin Ünlü Oyuncusu Jason Statham'ın Oynadığı LG G5 Reklamları Yayınlandı!
Yeni amiral gemisi G5'in tanıtım çalışmalarını sürdüren LG, televizyon reklamlarında ünlü bir isme yer verdi. Reklamlardaki tüm karakterleri popüler aksiyon filmlerinden tanınan oyuncu Jason Statham canlandırıyor.
Güney Koreli teknoloji şirketi LG, yeni amiral gemisi G5 modelinin tanıtım çalışmalarına başladı. Dünya çapında 1 Nisan tarihinde satışına başlanacak ürünün piyasaya sürülmesinden önce reklam kampanyasına hız veren şirket, Hızlı ve Öfkeli, Kapışma, Taşıyıcı gibi aksiyon filmlerinden tanınan oyuncu Jason Statham'ın yer aldığı iki kısa reklamı yayına soktu. 

 Dikkatli İzleyin: Tüm Oyuncular Jason Statham

YouTube üzerinden yayınlanan reklamlar, yeni telefonunun modüler yapısına odaklanarak meraklandırma amacı taşıyor. Fazla bir detay bulunmayan reklamlarda "Eğlence 1 Nisan'da Başlıyor" sloganına yer veriliyor. Kafede geçen reklam filminde ilginç bir detay da dikkat çekiyor. Bu filmdeki tüm karakterlerin Jason Statham olduğunu fark etmediyseniz, videoyu durdurarak tekrar bakmanızı öneririm. Bakalım LG'nin Jason Statham'lı reklamlarının devamında neler yaşanacak?
 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0