Sabah Uyandığınızda Kahvenizi Hazırlayan Yatak: Luna

1
0
0
0
0
Her insan, hayatının büyük bir bölümünü uykuda geçiriyor. Uykunun kalitesine bakmadan geçirdiğimiz her gün bizi sağlıksız bir geleceğe daha da yaklaştırıyor. Akıllı yatak Luna, bu ve benzeri durumları tamamen ortadan kaldırıp size sağlıklı bir gelecek sunmayı planlıyor. 
Her insan, hayatının büyük bir bölümünü uykuda geçiriyor. Uykunun kalitesine bakmadan geçirdiğimiz her gün bizi sağlıksız bir geleceğe daha da yaklaştırıyor. Akıllı yatak Luna, bu ve benzeri durumları tamamen ortadan kaldırıp size sağlıklı bir gelecek sunmayı planlıyor. 

İçerisinde bulunan sensörler sayesinde nefes alıp verişinizi ve kalp atışlarınızı analiz edebilen Luna, horlama ve benzeri durumları kontrol altına almak için ise size en uygun konforu sağlıyor. Ayrıca yatağın sıcaklık derecesini de vücut ısınıza göre ve üzerinde yatan kişilere uygun olacak şekilde ayarlayabiliyor. Kolay yıkanabilir bir yapıya sahip olduğunu da ayrıca belirtelim. Üstelik akıllı yatağın kabiliyetleri bunlarla da sınır değil. Akıllı ev aletleriyle uygulamalar sayesinde senkronize edilebilen yatak, sabah uyandığınızda kahve hazırlama, kitap okurken açık bırakılan ışığı kapatma gibi çoğu insanın üşendiği birçok şeyi yapabiliyor. Spor yaparken, yine uygulamalar sayesinde akıllı telefonunuzdan gece kaç saat uyuduğunuzu görüntüleyebilir ve duruma göre yapacağınız antremanın süresini belirleyebilirsiniz. Hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıracak olan akıllı yatağın 180 dolar fiyat etiketi var. Eğer ön sipariş vermek isterseniz buradan faydalanabilirsiniz. Kaynak
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0