• Anasayfa
  • Sektörel
  • Manchester City’den Android Tabanlı Uygulama: CityMatchday Wear

Manchester City’den Android Tabanlı Uygulama: CityMatchday Wear

0
0
0
0
0
Giyilebilir cihazlara olan ilginin artmasıyla birlikte kullanım alanlarının da genişletilmesi tüm hızıyla devam ediyor. Bu konuda büyük bir adım atan İngiltere Premier Lig’i takımlarından Manchester City’nin medya ve taraftar ilişkilerinden sorumlu yöneticisi Diego Gigliani, CityMatchday Wear adlı taraftar uygulamasını kullanıcılara duyurdu.
Giyilebilir cihazlara olan ilginin artmasıyla birlikte kullanım alanlarının da genişletilmesi tüm hızıyla devam ediyor. Bu konuda büyük bir adım atan İngiltere Premier Lig’i takımlarından Manchester City’nin medya ve taraftar ilişkilerinden sorumlu yöneticisi Diego Gigliani, CityMatchday Wear adlı taraftar uygulamasını kullanıcılara duyurdu.

Gelen haberlere göre kullanıcılar Android tabanlı uygulama sayesinde kullanıcılar, akıllı saat ve telefonlarından maç gününde yaşanan önemli gelişmeleri ve son dakika haberlerini takip edebilecek. Asıl hedef kitlenin akıllı saatleri aktif olarak kullanan taraftarlar olduğunu belirten Diego Gigliani, giyilebilir cihazlar pazarını yakından takip ettiklerini ve geliştirdikleri uygulamayla birlikte bu pazarın sınırlarını sonuna kadar zorlayacaklarını açıklamalarına ekledi.  Akıllı telefonlar ve saatler için piyasaya çıkan uygulama şimdilik yalnızca Android işletim sisteminde kullanıma sunulmuş. Elde edilen sonuçlara göre uygulamanın diğer işletim sistemlerinde de kullanılabileceği söyleniyor.  
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0