Mark Zuckerberg Baba Oluyor

0
0
0
0
0
Dünyanın en zengin genç iş adamlarından biri olan Mark Zuckerberg'in mirasına artık bir varis var.
Facebook kurucusu ve CEO'su olan 31 yaşındaki milyarder iş adamı Mark Zuckerberg ve eşi Priscilla Chan, sonunda çocuk sahibi olmaya hazırlanıyor. 

Kız bebek bekleyen çift, birkaç yıldır deniyor ancak başarısız oluyorlardı. Bu süreç içersinde üç kez düşük yapan eşinin her zaman yanında olan Zuckerberg, kendi Facebook sayfası üzerinden yaptığı açıklamada, geçen sürecin kendileri açısından yalnız bir deneyim olduğunu söyledi. Zuckerberg, aynı zamanda bebek isteyen ve bu konuda denemelerde bulunan çiftlere umut verebilmek adına bunu paylaştığını sözlerine ekledi.
 

'' Dünyanın dört bir yanındaki insanların hayatlarına dokunma, o hayatların küçük de olsa parçası olma gibi eşsiz bir şansa sahip olduk -eşim doktor ve eğitimci olarak, bense bu topluluk aracılığıyla-. Şimdi ise dünyayı hem kendi çocuğumuz, hem de yeni jenerasyon için çok daha iyi bir yer yapmaya odaklanacağız.'' şeklinde açıklamalarda bulunan Zuckerberg, düşük yapmanın sebeplerini ve dünya çapındaki oranlarından da bahsetti.

Üç düşük yaşamalarına rağmen yılmayan ve sonunda bir çocuk sahibi olacak olan çift, bu tarz durumlar yaşayan çiftlere yardım etme amacında.

Kaynak: Yahoo
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0