Mesajlar 24 Saat Sonra Kendisini İmha Edecek!

1
0
0
0
0
Mesajlar 24 Saat Sonra Kendisini İmha Edecek!
İleride söylediğimiz şeylerden pişman olmamak için ya da söylediğimiz bir şeyin aleyhimize kullanılmaması hepimizin işine gelir.
İleride söylediğimiz şeylerden pişman olmamak için ya da söylediğimiz bir şeyin aleyhimize kullanılmaması hepimizin işine gelir. Snapchat’i de meşhur eden bence sadece bu mesajların silinmesi özelliğidir. (“Snapchat ne?” Diyip, geçmeyin. Mark Zuckerberg’in 3 milyar dolara satın alma teklifini reddedebilen bir uygulama)

Kişisel sosyal ağ Path, 11 Haziran itibari ile geçerli olacak kendiliğinden silinen mesaj sistemine geçeceklerini açıkladı. Kendini imha edecek mesaj sistemi ise sistemde bir mesajı en fazla 24 saat tutacak.

10 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Path, “kişisel güvenliğinizden asla şüphe etmeyeceksiniz” sloganı ile üyelerine hizmet edeceklerini açıkladı ve kendini imha edecek olan mesajlaşma seçeneğinin 150 arkadaşınızla sınırlı olduğunu da belirtti. (hani asla güvenlikten şüphe etmeyecektik? O 151. kişi beni kıllandırdı bak)

Path yetkilileri, “mesjalar kendisini silerse silsin, biz de ekran görüntüsü alırız” diyen çakallar için de çözüm getireceklerini belirtti. Bu mesaj silinmesi konusu bir çok firma tarafından da önümüzdeki yıllarda bir çok platforma gelecek gibi görünüyor. Zira geçtiğimiz hafta tanıtılan iOS8’e de benzer bir özellik geleceğinden bahsedilmişti.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0