Microsoft'dan Galaxy S6'ya Uygulama Kıyağı

0
0
0
0
0
Çoğu zaman teknoloji pazarında karşı karşıya gelen Microsoft ve Samsung’tan şok etkisi yaratan bir haber geldi. Ortaklığın tohumlarını eken şirketlerin anlaşmasına göre, Samsung’un elinden çıkan Galaxy S6 modelinde tahmin edildiğinden daha fazla Microsoft uygulaması olacak ve bu uygulamalar ön yüklü olarak hizmete sunulacak. 
Çoğu zaman teknoloji pazarında karşı karşıya gelen Microsoft ve Samsung’tan şok etkisi yaratan bir haber geldi. Ortaklığın tohumlarını eken şirketlerin anlaşmasına göre, Samsung’un elinden çıkan Galaxy S6 modelinde tahmin edildiğinden daha fazla Microsoft uygulaması olacak ve bu uygulamalar ön yüklü olarak hizmete sunulacak. 

Bu zamana kadar ‘’ortak’’ kelimesini aynı cümlede kullanmaya alışmadığımız dev şirketler, farklı stratejiler izlemeye devam ediyor. Microsoft cephesinden gelen haberlere göre, Samsung’a ait mobil cihazlarda Microsoft servisleri ve uygulamaları boy gösterecek. OneNote, Skype, OneDrive gibi uygulamaların ön yüklü olarak geleceği sistemde 100 GB’dan fazla OneDrive bulut depolama alanı bulunacak. Ancak iki dev şirketin sunduğu hizmet sadece Galaxy S6’lar için geçerli olmayacak.Samsung cephesinden gelen haberlerde, şirketin MS Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive ve Skype gibi uygulamaları, henüz kesinlik kazanmamış tablet ve akıllı telefon modellerine ön yüklü olarak getirileceği yer alıyor. Ortaklığın cazibesine kapılan şirketlerin, yakın zamanda farklı stratejilerle kullanıcıların karşısına çıkacağı söyleniyor.       
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0