Her Hareketinizi Taklit Eden Çöp Adamlar

0
0
0
0
0
Cin Ali 70’li veya 80’li yıllarda okula başlayan herkesin kahramanı olmuştur. Çöp adam şeklindeki kahramanımız fişleri kullanarak okumayı heceleyerek öğrenme yerine daha mantıklı bir yol izlemiştir. Cin ali, yaramaz, sürekli sorgulayan ve araştıran bir çocuk olduğu için dönemin çocukları üzerinde kalıcı bir etki yaratmış ve unutulmazlar arasında yerini almıştır. 
Cin Ali 70’li veya 80’li yıllarda okula başlayan herkesin kahramanı olmuştur. Çöp adam şeklindeki kahramanımız fişleri kullanarak okumayı heceleyerek öğrenme yerine daha mantıklı bir yol izlemiştir. Cin ali, yaramaz, sürekli sorgulayan ve araştıran bir çocuk olduğu için dönemin çocukları üzerinde kalıcı bir etki yaratmış ve unutulmazlar arasında yerini almıştır. 

Teknolojinin gelişmesiyle beraber çöp adamlar da yerinde duramıyor. Klaus Obermajer, yarattığı interaktif yerleştirme ile egonuzu sizinle baş başa bırakıyor. Karşısındaki insanın hareketlerini birebir kopyalayan çöp adamlar iç dünyamızla olan savaşı ortaya çıkarıyor. 
 

Microsoft Kinect sayesinde hareketleri algılayabilen çalışmaya insanın iç dünyasına yöneldiği için EGO adı verilmiş. Ayran içtikten sonra saatlerce çöp adamla karşılıklı oynamak gayet eğlenceli olabilir. 0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0