• Anasayfa
  • Sektörel
  • Microsoft Akıllı Takvim Uygulaması Sunrise'ı Satın Almak İstiyor

Microsoft Akıllı Takvim Uygulaması Sunrise'ı Satın Almak İstiyor

0
0
0
0
0
Foursquare‘in tasarımcılarından Pierre Valade‘ye ait olan Sunrise isimli uygulama Microsoft tarafından satın alınabilir. Google, Facebook ve LinkedIn hesaplarınızı entegre ederek o günle ilgili tüm organizasyon ve diğer önemli bilgileri mail kutunuzda görebildiğiniz uygulamanın bundan sonra Microsoft’un hakimiyetine geçebileceği söyleniyor. 
Foursquare‘in tasarımcılarından Pierre Valade‘ye ait olan Sunrise isimli uygulama Microsoft tarafından satın alınabilir. Google, Facebook ve LinkedIn hesaplarınızı entegre ederek o günle ilgili tüm organizasyon ve diğer önemli bilgileri mail kutunuzda görebildiğiniz uygulamanın bundan sonra Microsoft’un hakimiyetine geçebileceği söyleniyor. 

Gelen haberlere göre Microsoft bu uygulamayı satın almak için 100 milyon dolar ödemeye hazır. Andoid ve iOS platformlarındaki en prestijli takvim uygulamalarından biri sayılan Sunrise’a Google, Facebook veya exchange altyapısındaki e-postanızla giriş yapabiliyorsunuz. Ayrıca Sunrise’ın Google Chrome uygulaması da mevcut. Kısa bir süre önce Acompli isimli e-posta istemcisini de satın alan Microsoft, eğer satış gerçekleşirse küresel olarak en popüler takvim uygulamasını da bünyesine katmış olacak. 2014’ün yaz aylarında 6 milyon dolar yatırım alan Sunrise’ın şuanda Windows Phone uygulaması bulunmuyor. Eğer Sunrise Microsoft’a transfer olursa bu platformlar için de uygulamanın geliştirileceği gelen haberler arasında yer alıyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0