Microsoft'tan Efsanevi Eski Bilgisayar Değişim Kampanyası!!

0
0
0
0
0
Microsoft, Windows 10 kullanıcılarını arttırmak amacıyla eski bilgisayarınızı Windows 10 yüklü olan yeni modeliyle değişecek ve üzerine size para ödeyecek.
Microsoft, Windows işletim sisteminin son sürümü olan Windows 10'un kullanıcı sayısını arttırmak için yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. Yapılan açıklama göre Microsoft, belirli ülkelerdeki kullanıcıların eski bilgisayarlarını getirmeleri durumunda onlara yeni bir bilgisayar verecek. Yeni bilgisayarlar Windows 10 işletim sistemine sahip olacaklar ve bu işletim sistemi bulunan yeni bilgisayarın verilmesinin yanı sıra kullanıcılara belirli bir miktar ödeme yapılacak.

Şu anda sadece İngiltere'deki, Amerika'daki ve başka birkaç yerdeki müşterilere sunulmuş olan bu teklifin sahibi Microsoft, kullanıcıların belirli kriterdeki bilgisayarlarını getirmesiyle birlikte onlara 100$'a kadar ödeme yapacaklarını bildirdi. Bir bilgisayarın Windows 10 işletim sistemi kullanılan yenisiyle değiştirilmesi ve üzerine 100$ ödenmesinin ancak bilgisayarın 500$ üzerinde değeri bulunduğu takdirde gerçekleşeceğini bildiren Microsoft, 350-499$ değeri bulunanlar için 50$, 250-349$ değeri bulunanlar için ise 30$ ödeyeceğini belirtti. Bilgisayarların değişimden sonra müşterilere verilecek paralar, 2 hafta içerinde verilecek. Aynı zamanda müşterilerin kampanya merkezlerine götürecekleri bilgisayarların değiştirilme işleminin 1 ay içerisinde gerçekleşeceği de belirtildi.Microsoft'un bu kampanyasından faydalanabilmek için bilgisayarınızda birkaç kriteri karşılaması gerekiyor. Bunlardan ilki bilgisayarınızın işletim sisteminin Windows 10'dan farklı bir işletim sistemi olması, ikincisi ise kullanıcıların değiştirmek üzere götürecekleri bilgisayarların fazla hasarlı olmaması. Microsoft yetkililerinin belirttiğine göre bu kriterleri karşılayan ve bilgisayarlarının değeri 600$'ı aşan kullanıcılar, yapılacak takas karşılığında 200$ alacak. Bu ödeme eğer bir MacBook kullanıcısıysanız 300$'a çıkıyor.

Bu kampanya İngiltere'de 27 Ekim, Amerika'da 20 Ekim'de sonlanıyor.

Kaynak: TheRegister 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0