Mindie'ye 1.2 Milyon Dolarlık Yatırım!

1
0
0
0
0
Mindie'ye 1.2 Milyon Dolarlık Yatırım!
Arka fonlarına popüler müzikler ekleyebileceğiniz yeni nesil video paylaşım uygulaması mindie, 1.2 milyon Dolar yatırım aldı.
Arka fonlarına popüler müzikler ekleyebileceğiniz yeni nesil video paylaşım uygulaması mindie, 1.2 milyon Dolar yatırım aldı.
 

 Mindie Nedir?

Mindie'nin en büyük özelliği, vine ve instagram’ın aksine kare formatta değil, videoların normal bir şekilde yayınlanıyor olması. Bunun yanı sıra arka plana müzik eklemek de mindie’yi çekici kılan başka bir etken. iTunes API’nı kullanarak müziklerin tanıtım amaçlı ön dinleme kısımlarının videolarda kullanılmasına izin veriyor. Bu yüzden herhangi bir lisans problemi yaşamayan mindie aksine müzikleri kullanıcılara tanıttığı için sanatçılara destek de vermiş oluyor.
 

 Mindie Nasıl Kullanılıyor?

Mindieyi kullanmak ise çok basit öncelikle şarkıyı seçiyoruz, ardından da videomuzu çekiyoruz kendi minik klibimizi hazırlıyoruz. Bunun adı da mindie oluyor. Videoları izlerken de, arka planda çalan şarkıların sağ üst tarafta albüm fotoğrafları görebiliyoruz.
 

 1.2 Milyon Dolarlık Yatırım!

Aslen Fransa merkezli bir girişim olan mindie, SV Angel ve diğer yatırımcılardan toplamda 1.2 milyon Dolar yatırım aldı. Fakat Fransa merkezli bir tohum olan Mindie Fransadan hiç bir yatırımcı bulamadı ve bu yüzden ofisini Fransa’dan San Francisco’ya taşımayı planlıyor.
 

 Azmin Zaferi!

Mindie’nin güzel bir uygulama olmasının yanısıra girişimcilik dersi veren bir hikayesi de var. Ekip daha önce Ever adlı bir uygulama da yapmış fakat AppStore’a konmaya bile layık görülmemiş. Bu başarısız girişimin ardından böyle bir uygulama ile geri dönmesi, ekibe ayrı bir saygı duyulmasını sağlıyor.
 
  Mindie Uygulamasını İndir

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0