• Anasayfa
  • Sektörel
  • ''Muhteşem Yüzyıl'' Dizisinde Oynamak İçin Google'dan İstifa Eden Genç Oyuncu

''Muhteşem Yüzyıl'' Dizisinde Oynamak İçin Google'dan İstifa Eden Genç Oyuncu

4
1
1
0
0
Polonya asıllı Patrycja Widlak, oyunculuk kariyerinde yükselmek için Google'dan istifa etmiş.  
Teknolojinin kalbinin attığı, öncü şirketlerin başında gelen Google'ın bünyesinde çalışmak, çoğumuzun, özellikle de teknoloji ile yakından ilgilenenlerin hayallerini süsleyen bir başarı olabilir.

Ancak, bu durum her zaman böyle olacak diye de bir durum söz konusu değil. Çoğunun hayalini kurduğu ''Google çalışanı'' sıfatını elinin tersi ile itip, başka hedeflere yönelenler de olabiliyormuş. ''Nasıl olur ya?'' dediğinizi duyar gibiyim. 
 

TV'de yayınlandığı dönem boyunca en başarılı dizilerden biri olan ''Muhteşem Yüzyıl'', devam dizisi ile yeniden ekranda. İşte haberimize konu olan kişi de bu dizide bir karakteri canlandıran Patrycja Widlak.

Geçtiğimiz yıl Boğaziçi Üniversitesi, Psikoloji Bölümü'nden mezun olan Patrycja Widlak, Google'ın İrlanda'daki merkezinde çalışmaya başlamış. Ancak daha önceden pek çok dizide ufak rollerde görev alan Widlak'ın oyunculuk sevdası ağır basmış olacak ki, Google'daki göreviden istifa ederek, oyunculuk kariyerine yönelmiş.
 


Tabii bu olaya teknolojiyi seven biri olarak yaklaştığımızda vereceğimiz tepki muhtemelen hepimizin aynıdır. Ancak biraz oturup düşündüğümüzde bir insanın sevdiği, hayalini kurduğu işi yapması kadar da güzel birşey yoktur. Google'da çalışmak çoğumuz için büyük olay.  Fakat demekki oyunculuk da benzer şekilde Widlak için önemli. Umarız bu kararından pişmanlık duymaz.
4
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
1
0
0