MythBusters Geri Dönüyor!!

0
0
0
0
0
MythBusters Geri Dönüyor!!
Geçtiğimiz ay son bölümü yayınlanan efsane dizi, farklı sunucularla geri dönecek.
Discovery Channel'ın en güzel serilerinden birisi olan MythBusters, geçtiğimiz ay son bölümünü yayınlayarak yayın tarihinin maalesef sonuna gelmişti. 13 sene boyunca televizyonlarda kalan ve çok büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran eğlenceli program, Discovery Science yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre ekranlara geri dönmek için hazırlanıyor.

Programın ünlü sunucuları Jamie Hyneman ve Adam Savage, maalesef yeni MythBusters'ta olmayacak. Bu nedenden ötürü yeni sunucular bulmaya çalışan Discovery Science, ilk olarak "Search for the Next MythBusters" adındaki reality show'u yayınlayacak. Bu konseptte 15 aday arasından seçimler yapılacak ve bu adayların hangisinin daha iyi olduğu, hangisinin Jamie ve Adam'ın mirasını almaya yetecek bilgisinin olduğu test edilecek. Programın sonlanmasının ardından kazanan kişiye yeni MythBusters'ın sunucusu olma ödülü verilecek ve efsane program yeniden yayınlanacak.
 

Tabii ki yeni MythBusters'ın eskisinin yerini doldurmasını beklemiyoruz, fakat böyle bir programın ekranlardan uzak kalmaması iyi olacaktır. Bu arada  Kari Byron, Grant Imahara ve Tory Belleci'nin de ekipte yerlerini koruyacağını belirtmekte fayda var.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0