Nike'tan Otomatik Bağcıklı Ayakkabı: Nike MAG

0
0
0
0
0
Nike MAG’in tasarımcısı Tinker Hadfield, CES 2015 teknoloji fuarında, bağcıkları otomatik olarak bağlanabilen modelini tanıttı
Nike MAG’in tasarımcısı Tinker Hadfield, CES 2015 teknoloji fuarında, bağcıkları otomatik olarak bağlanabilen modelini tanıttı. Hadfield, 2015’te satışına başlanacak modelin, tasarımıyla bütün dikkatleri üzerine çekmesini planladıklarını söyledi.

2011 yılında ilk kez sınırlı sayıda satışa çıkan model, daha sonra otomatik bağcıklı (Power Laces) yeni bir versiyon üzerinde çalışıldığının duyurulması üzerine bütün ilgisini kaybetmişti. Kendi ekibiyle birlikte Nike MAG’in 2015’te kullanıma hazır olması için yoğun bir şekilde çalıştıklarını belirten Hadfield, geçtiğimiz yılın Şubat ayında da benzer bir açıklama yapmıştı. Önlerinde 11 aydan fazla süre olduğunu dile getiren tasarımcı, yaratıcı modelin 2015’te geleceğinin de altını çizmiş oldu.Giyildiği anda taban kısmına yapılan baskıyla bağcıkları otomatik olarak bağlanabilen ve etrafında yanıp sönen ışıkları bulunan Nike MAG’in kesin çıkış tarihi ve fiyatı hakkında henüz bir bilgi verilmedi.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0