• Anasayfa
  • Sektörel
  • Nike'ın, Hypervenom Phantom II Kramponu İçin Geliştirdiği Neymarlı Sanal Gerçeklik Deneyimi

Nike'ın, Hypervenom Phantom II Kramponu İçin Geliştirdiği Neymarlı Sanal Gerçeklik Deneyimi

2
0
0
0
0
Nike'ın, Hypervenom Phantom II Kramponu İçin Geliştirdiği Neymarlı Sanal Gerçeklik Deneyimi
Nike, dünyanın en çok kazanan futbolcularından Neymar ile çektiği yeni reklam filmi ile sanal gerçekliğin kapılarını araladı.
Dünyanın en çok kazananları arasında futbolcuların yeri her zaman sağlamdır. Hele bir de şöhreti sahaların dışına taşıp da reklam gelirlerini kucaklayan futbolcular, parayı evlerine kamyonla götürür.

Brezilya’nın bağrından kopan ve yıldızı Barcelona’da parlayan Neymar da kazandığı paranın hakkını veren futbolcular arasında yerini çoktan aldı. Haberin girişinde belirttiğim gibi ‘şöhreti sahanın dışına taşan’’ futbolcu hayranlarının bildiği üzere bir yandan Nike’ın reklam yüzü olmakla meşgul. 

Bu zamana kadar piyasaya çıkardığı yaratıcı reklamlarla bilinen Nike, yeni hazırladığı reklam projesiyle çıtayı bir kademe üste çıkardı. Dev firmanın piyasaya sürdüğü Hypervenom Phantom 2 kramponlarının reklamı sanal gerçeklik heyecanı yaşatarak Neymar’ın gözünden sahada top koşturmanızı sağlıyor. 

Google Cardboard yardımıyla atmosferi iliklerinizi kadar hissedebileceğiniz reklamı aşağıdaki videodan (360 derece seçeneği de mevcut) izleyebilirsiniz.   

2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0