• Anasayfa
  • Sektörel
  • Nokia Merak Uyandıran Bir Video Paylaştı! "Göreceğiniz En Büyük Şey"!

Nokia Merak Uyandıran Bir Video Paylaştı! "Göreceğiniz En Büyük Şey"!

0
0
0
0
0
Nokia Merak Uyandıran Bir Video Paylaştı! "Göreceğiniz En Büyük Şey"!
Uzun zamandır telefon üretimine tek başına dönmesini beklediğimiz Nokia, ilgi çekici ve gizemli bir video paylaştı.
Akıllı telefonların ortaya çıkmasıyla birlikte kendi işletim sistemini üreten ve bu yolla farkını ortaya koyan telefon üreticilerinden bazılarının sektörden yavaş yavaş silinmeye başladığını gördük. Sektörden silinen bu telefon üreticilerinden birisi de Nokia. Nokia, akıllı telefonların hızla yükseldiği dönemde Microsoft ile anlaşma yaparak Lumia marka telefonlarını Microsoft ile birlikte üretmeye başlamıştı. Anlaşmaya göre 2016 senesine kadar telefon üretemeyecek olan Finlandiyalı teknoloji şirketi, Microsoft'un yanlış adımlarından dolayı Microsoft ile birlikte sektörün en dibine indi. Microsoft'un şu an içerisinde bulunduğu duruma bakarak Nokia'nın ne kadar yanlış bir hamle yaptığını anlamamız mümkün.
 

Bu sene sonlanan anlaşmanın ardından sağlamlığı, performansı ve mükemmel kameraları ile sektöre geri dönmesini beklediğimiz Nokia, ilginç ve gizemli bir reklamla karşımıza çıktı. Nokai'nın yayınladığı bu reklamda sadece birkaç insan gösteriliyor ve bu insanların ne yaptığı bile tam olarak belli olmuyor. Reklamın sonlarına doğru "Göreceğiniz en büyük şey" yazısı beliyor ve Nokia logosuyla karşılaşıyor. Reklamın sadece bundan ibaret olması, yeni akıllı telefonunu tanıtmasını beklediğimiz ve bir yandan da 5G teknolojisi üzerinde çalışan Nokia'nın neyin peşinde olduğunu sorgulamamıza neden oldu.

Şimdilik reklamda gösterilen şeyin ne olduğunu söylemek mümkün değil ancak reklamda 21 Şubat tarihi işaret ediliyor. Yani sadece 2 gün sonra Nokia'nın reklamında bahsettiği "büyük şeyi" göreceğiz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0