Oculus Rift’ten +18 Filmlere Onay Geldi

0
0
0
0
0
Oculus Rift’in cinsel içerikli filmlerin oynatılması için gerekli onayı verip vermeyeceğiyle ilgili tartışmalar vardı. Yapılan açıklamada, 2016 yılının ilk aylarından itibaren satışa sunulacak Oculus Rift’ten +18 içerikli videoların izlenebileceği belirtildi.
Bir Kickstarter projesi olarak karşımıza çıkan sanal gerçeklik gözlüğü Oculus Rift’in bu yıl içerisinde kullanıcılarla buluşturulması planlanıyordu. Fakat şirketin önemli isimlerinden olan Nate Mitchell, projenin geliştirilebilir olmasından ötürü 2016’dan önce Oculus Rift’in son sürümünü piyasaya sürmeyeceklerini belirtti.

Sanal gerçeklik gözlüğüyle ilgili herkesin cevap beklediği bir diğer soru ise Oculus Rift’in cinsel içerikli filmlere destek verip vermeyeceğiydi. Bu durumla ilgili bir açıklama yapan Palmer Luckey, Oculus Rift’te hiçbir kısıtlamanın olmayacağını ve cinsel içerikli filmlere asla olumsuz bakmadıklarını belirtti.Daha önce birçok oyun firması oyunlarını Oculus Rift’le uyumlu hale getirmiş, hatta bazı sinema salonlarında filmlerin Rift’te izlenebilmesi için gerekli formatlamalar yapılmıştı.

Aşağıda, Oculust Rift'le porno izleyen insanların nasıl tepkiler verdiğini gösteren bir video yayınlanmıştı.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0