OnePlus, Bu Yıl İçerisinde Yeni Bir Telefon Daha Tanıtacak

0
0
0
0
0
Mobil alanda atağa kalkan Çinli telefon üreticilerine son katılan OnePlus oldu. 
Geçtiğimiz günlerde tanıttığı OnePlus 2 ile dikkatleri üzerine çeken OnePlus, yeni telefonu ile oldukça beğeni toplamıştı. Ancak Çinli firmanın bu yıl içinde tek planı, görünüşe göre sadece OnePlus 2 değil.

Şirket kurucusu Carl Pei, USA Today'e verdiği röportajda, şirketin bu yıl içinde gerçekleştireceği yeni planlarından az da olsa bahsetti. Pei, OnePlus 2'de bekledikleri tepki ve beğeni almayı başardıklarını ve OnePlus 2 tarzı yüksek özelliklerde yeni bir telefonu daha tanıtacaklarını söyledi.Pei'nin USA Today röportajında, OnePlus'ın yeni telefonu hakkında dedikleri şu şekilde;

'' Yeni telefonumuz bu yılın sonunda gelmiş olacak. Şu an için yılbaşı dönemine denk gelmesini umut ediyoruz. Özellikler bakımından yeni cihazın OnePlus 2'den iyi ya da kötü olacağı konusunda bir şey diyemem ancak prototipi gördüğümde 'yok artık! yeni telefonum sanırım bu olacak!' şeklinde bir tepki verdim. Ancak OnePlus 2'de yabana atılacak bir telefon değil. Yani sonuç olarak bu iki telefondan birini seçmek epey bir zor olacak.

Yeni telefon gerçekten mükemmel olacak ancak şu an için onun hakkında daha fazla konuşamam. Henüz erken.
''

Bakalım OnePlus 2'den sonra OnePlus cephesinden gelecek yeni telefon nasıl olacak?

Kaynak: The Verge
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0