Paperspace ile Bulut Tabanlı Olarak Bilgisayar Kullanın

0
0
0
0
0
Paperspace ile Bulut Tabanlı Olarak Bilgisayar Kullanın
​Bu yılın başında Y Combinator’a kabul edilen girişimler arasında bulunan Paperspace, eskimiş olan kişisel bilgisayarlarını değiştirmek isteyen kişilere geliştirilen bulut tabanlı sistemini tanıttı. 
Bu yılın başında Y Combinator’a kabul edilen girişimler arasında bulunan Paperspace, eskimiş olan kişisel bilgisayarlarını değiştirmek isteyen kişilere geliştirilen bulut tabanlı sistemini tanıttı. Paperspace, kullanıcıların yeni bir bilgisayar almak yerine daha iyi ve hızlı sanal bir bilgisayarı, web tarayıcıları üzerinden kullanılmasını sağlıyor. (gerçekten de çok başarılı bir girişim)

Gündelik olarak bilgisayarınızda yaptığınız video izlemek, müzik dinlemek, internette gezinmek gibi aktiviteler, bulut tabanlı olarak Paperspace tarafından gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca büyük bir iddiada bulunan Paperspace, bu servise her yerden erişilebileceğini söylüyor. 
 

Paperspace’in servisine erişebilmeniz için öncelikle Paperweight adındaki bir cihazı mause, klavye ve ekrana bağlamanız gerekiyor. Bu cihazın ön siparişteki fiyatı da 50 dolar olarak belirlenmiş.

Her kullanıcının farklı kullanım amacı olabilmesinden dolayı, farklı üyelik sistemleri bulunuyor. Bilgisayarınızdaki temel işlemleri kullananlar için Basic seçeneğinin üyelik ücreti 10 dolar.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0