Parrot'un Drone'ları Türkiye'de Satışta

1
0
0
0
0
Parrot'un Drone'ları Türkiye'de Satışta
Parrot'un evleri şenlendirecek olan minik drone'ları Rolling Spider ve Jumping Sumo, Teknosa'da ön sipariş ile satışa sunuluyor.
Parrot'un merakla beklenen drone'ları Rolling Spider ve Jumping Sumo, Teknosa'da ön sipariş ile satışa sunuluyor.

Kablosuz sistem ile geliştirilen Jumping Sumo, akıllı telefonlar ve tabletlerle kolayca bağlantı kurularak kontrol edilebiliyor. Ücretsiz olan Freeflight uygulaması ile bu iki cihaz, telefonunuzun ya da tabletinizin ekranı joystick olacak şekilde hareket ettirilebiliyor. Kontrolü kolay sağlanan Jumping Sumo, önüne çıkan tüm engelleri küçük bir hareketle ekarte ederek yoluna devam ediyor.

Parrot'un kablosuz olarak kullanılabilen diğer ürünü ise Rolling Spider. Bu robot, bir oyuncaktan çok daha fazlasını veriyor. 65 gram olmasına rağmen kavisli hareketleriyle eğlenceli bir ortam oluşmasını sağlayan Rolling Spider de akıllı telefonlar veya tabletlerle kolayca hareket ettirilebiliyor. Yine ücretsiz bir uygulama olan Freeflight ile Bluetooth üzerinden bağlantı kurularak hareket ettiriliyor. 

Rolling Spider'in fiyatı 369 TL, Jumping Sumo ise 579 TL etiket fiyatına sahip. Aşağıda bu iki sevimli ürünün tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0